Новини

4 лютого 2021 Нова версія програми Погода рп5 (2021) для Андроїд-пристроїв розміщена в "Google Play".
ЩО НОВОГО
Для надання більш детальної інформації, таблиці "1" і "3 діб" об'єднані в "6 діб детально". Це збільшило подробицю прогнозів на 40%. Мається на увазі, що прогнози на другу (завтрашню) добу тепер надаються з "кроком" 1 година замість 3 годин. "Крок" прогнозів на четверту-шосту добу тепер 3 години замість 6 годин. При цьому як і раніше можна дивитися короткий прогноз на 6 діб з "кроком" 6 годин, натиснувши кнопку "6 діб".

31 грудня 2020 Два тижні тому, 17 грудня 2020 року, з метою надання більш докладної інформації, в повній версії сайту змінений дизайн таблиці з прогнозами. Новий дизайн дозволив збільшити загальну кількість унікальних прогностичних годин (стовпців з прогнозами) на 40%. Мається на увазі, що прогнози на другу (завтрашню) добу в старому дизайні надавалися з "кроком" 3 години, в новому дизайні надаються з "кроком" 1 година. "Крок" прогнозів на четверту-шосту добу в старому дизайні - 6, в новому - 3 години.

При цьому, як і раніше, можна дивитися скорочений прогноз на усі 6 діб з "кроком" 6 годин, клікнувши "мишею" на закладку "6 діб".

Також новий дизайн дозволить в наступному (2021-м) році надавати прогнози на 7 діб. У новому дизайні сьома доба додасться в таблицю дуже просто. Старий дизайн не дозволяв зробити це в принципі.

Щиро вітаємо вас з наступаючим новим роком, що несе нові надії, і бажаємо, щоб усі ваші світлі надії збулися!

5 жовтня 2020 На сайти рп5 доданий прогноз ймовірності туману.

18 березня 2020 Додані метеодатчики в Дніпропетровській та Запорізькій областях: в Дніпрі, Кам'янському, Нікополі, Павлограді та в Запоріжжі, Кам'янці-Дніпровській відповідно.


Показати всі новини