Новини

31 грудня 2020 Два тижні тому, 17 грудня 2020 року, з метою надання більш докладної інформації, в повній версії сайту змінений дизайн таблиці з прогнозами. Новий дизайн дозволив збільшити загальну кількість унікальних прогностичних годин (стовпців з прогнозами) на 40%. Мається на увазі, що прогнози на другу (завтрашню) добу в старому дизайні надавалися з "кроком" 3 години, в новому дизайні надаються з "кроком" 1 година. "Крок" прогнозів на четверту-шосту добу в старому дизайні - 6, в новому - 3 години.

При цьому, як і раніше, можна дивитися скорочений прогноз на усі 6 діб з "кроком" 6 годин, клікнувши "мишею" на закладку "6 діб".

Також новий дизайн дозволить в наступному (2021-м) році надавати прогнози на 7 діб. У новому дизайні сьома доба додасться в таблицю дуже просто. Старий дизайн не дозволяв зробити це в принципі.

Щиро вітаємо вас з наступаючим новим роком, що несе нові надії, і бажаємо, щоб усі ваші світлі надії збулися!

5 жовтня 2020 На сайти рп5 доданий прогноз ймовірності туману.

18 березня 2020 Додані метеодатчики в Дніпропетровській та Запорізькій областях: в Дніпрі, Кам'янському, Нікополі, Павлограді та в Запоріжжі, Кам'янці-Дніпровській відповідно.

12 лютого 2020 У мобільну версію сайту доданий архів спостережень на метеодатчиках. Див. приклади архіву спостережень в Харкові: вул. Вологодська, вул. Юрія Шевельова, Олешки, пр. Ювілейний.

На своєму телефоні ви можете увійти в архів наступними двома шляхами.
1. Через сторінку "Зараз" і посилання "архів".
2. Через пункт меню "Архів спостережень".
Далі натиснути пальцем на рядок "метеодатчики в радіусі 15 км", а потім - на адресу розташування одного з метеодатчиків.


Показати всі новини